סמדר עמבר

פרטי יצירת קשר

טל: 0547990414

מידע מקצועי

סמדר עמבר – גרפולוגית מוסמכת המתמחה בייעוץ אישי, מקצועי  וזוגי. בוגרת תואר ראשון במדעי החברה אוניברסיטת בר-אילן, חברת האגודה לגרפולוגיה מדעית ישראל.

בעלת ניסיון של מעל 10 שנים באבחון גרפולוגי ואבחון ציורי ילדים.

 

אודותיי

את דרכי התחלתי בייעוץ והכוונה מקצועית ואישית. בחיים כמו בחיים הכל קשור בכל וכך גם הקשיים המקצועיים שלנו שזורים לא פעם בקשיים האישיים והזוגיים שלנו, ישנה השפעה הדדית של החיים אישיים שלנו על החיים המקצועיים וההפך.  לא מפליא אם כן  שנועצים מגיעים לדבר על שינוי מקצועי ומסתבר שחבוי שם רצון לשינויים עמוקים יותר. הכלי הגרפולוגי בהחלט יכול לענות על שאלות והתלבטויות הקשורות בחיים הזוגיים שלנו. הגרפולוגיה בהחלט יכולה להציף ולהעלות למודעות את דפוסי המחשבה וההתנהגות שלנו בכל הקשור לזוגיות, לציפיות שלנו מזוגיות, לערכים המובילים אותנו בבחירת בן זוג. התחלה של טיפול היא במודעות, בהתבוננות בקשיים בלי הנחות ובלי וויתורים.

הנכם מוזמנים ליצור קשר אם אתם מרגישים שאתם צריכים לבדוק מה קורה בחיים הזוגיים, האישים והמקצועיים שלכם. חשוב לציין כי מדובר בתהליך אבחוני המהווה צעד ראשון לשינוי, הצעד הראשון לא פעם הוא הצעד החשוב ביותר המחזיר את תחושת השליטה על הנעשה בחייכם.

 

איריס לרר רשף | זוגיות טובה

כתבות אחרונות:
גירושין בשיתוף פעולה ואולי אפשר להתגרש אחרת? גירושין בשיתוף פעולה - לפעמים אין מנוס מפרידה, מגירושים. אפשר להתגרש בשיתוף פע […]
זוגיות טובה מהי זוגיות טובה? - מהי זוגיות טובה? זו שאלה שיש עליה תשובות רבות. תלוי את […]
Happy couple outdoor ייעוץ זוגי – אל תחששו, תנסו - זוגות רבים חוששים או נמנעים לפנות לייעוץ זוגי. נשאלת הש […]
3 זוגיות פרק ב' – להערך מחדש - פרק ב' טומן בחובו קשיים רבים. ישנם קשיים טכניים (ילדים […]