הכול על זוגיות במשבר

זוגיות היא צורך בסיסי, וכל אדם באשר הוא יתקשה לחיות בלעדיה. "טובים השניים מן האחד" כבר נאמר ואכן, מעטים האנשים אשר מעבירים את חייהם ללא זוגיות כלל או שלא מנסים במקרה של זוגיות שלא צלחה. שימור הזוגיות הוא משהו שאינו פשוט, ולא לחינם ישנו אחוז גבוה של מתגרשים מידי שנה, מה שרק הולך ועולה בכל שנה ושנה, והתוצאה הזו נובעת מהסיבה שזוגות רבים לא יודעים כיצד להתמודד עם זוגיות במשבר. זוגיות שעולה על שרטון היא משהו די נפוץ, אך אם לא מקבלים את הייעוץ הנכון הדרך לרבנות די קצרה.

זוגיות במשבר פעם והיום…

מי מאתנו שזוכר את ההיכרות הראשונית עם בן או בת זוגו ואת התקופה שלאחר מכן זוכר ימים ורודים. הכול חייך אלינו והאהבה פרחה לה, ונדמה שכל העולם היה סובב סביב דבר אחד – שני בני הזוג. אך החיים ממשיכים להם וקשיי החיים נכנסים לשגרת היום יום שלנו, קשיי פרנסה, גידול ילדים, בעיות בריאות ומה לא… השגרה ממשיכה ואנו שוכחים לפעמים שזוגיות צריך לתחזק, ואם אל עושים את זה כמה שיותר מוקדם התוצאות עלולות להיות הרות גורל. ברגע שמתוודעים לבעיה ומבינים שצריך לעבוד עליה כבר פותרים חצי בעיה.

הפתרון – ייעוץ זוגי

ישנם אומנם מקרים ששני בני הזוג עושים עבודה עם עצמם ועבודה עם הצד השני, אך רבים נכנסים למערבולת הזו ולא יודעים איך לצאת ממנה. בדיוק בשביל זה ישנם אנשי מקצוע בתחום, אנשי מקצוע שיודעים לשאול את השאלות הנכונות ולעלות על הבעיות, והכי חשוב לשים את האצבע מה גרם למצב להגיע לאן שהוא הגיע ואיך לאט לאט פותחים את הפלונטר הזה. זוגיות במשבר היא לא גזירת גורל ועם הכוונה וייעוץ מתאים אפשר לעבור גם תקופות לא קלות, ולעיתים משברים זוגיים מביאים לצמיחה אישית וזוגית.

בעיקר כשיש ילדים, אבל גם כשאין, אסור לוותר בקלות על זוגיות במשבר. ישנו היום מידע רב באינטרנט איך לשפר את חיי הזוגיות ויועץ כפי שציינו הוא הפתרון הטוב ביותר עבור זוגות שזקוקים לכך.

יש לך שאלה? המומחים שלנו ישמחו לענות