עצות לבדיקת התאמה זוגית

כולנו להוטים למצוא את החצי השני שלנו. הנה כמה עצות שיעשו לכם סדר בדרך למציאת התאמה זוגית:

לא תמיד נעים לנו להודות בזה, אבל נוסחת הזוגיות המוצלחת מטרידה רבות כמעט כל אחד ואחת מאיתנו, שלא לומר מדירה לעיתים שינה מעינינו. החל מהנערה בגיל טיפש-עשרה שחולמת בהקיץ על אהבת חייה, גם אם הוא כרגע סולן של להקת בנים אמריקאית, דרך האשה שאוטוטו נושקת ל-30 והסביבה הקרובה לא מניחה לה לרגע עם השאלה המציקה והקבועה: 'מתי תתחתני כבר?', וכלה בנהנתן טיפוסי שהעשור השלישי לחייו כבר מזמן מאחוריו, ותוהה ברצינות תהומית אם לא הגיע הזמן לחברה קבועה, שלא לדבר על המילה הזו שהוא לא ממש נהנה להשתמש בה: אהבה.

אז איך בעצם נוכל להגיע למנוחה ולנחלה, ולדעת שיש מאץ'? הרי הפרמטרים למדידה הם אינסופיים: הבחורה שחשוב לה שיהיה קודם כל אינטלקטואל, זו שהתברכה ב-170 סנטימטרים ומעלה וחייבת לוודא שתוכל לעלות על עקבים בדייט, ההוא ש'אם היא לא בלונדינית 60-90-60 אין בכלל מה לדבר', או זה שתמיד נקבע אצלו הכל לפי צבע העיניים.

אז מה באמת קובע בהתאמה זוגית?

אבל עם יד על הלב, והרי בהתאמה זוגית הכי חשוב הלב, מה שקובע יותר מהכל כלל לא נכלל בפרמטרים והאמת היא שגם לא ממש מוגדר. משהו בתחושה הפנימית, הפרפרים האלה בבטן רגע לפני שנפגשים, המבט החודר בעיניים, הגעגועים העזים בשניה שנפרדים והוא מתניע את האוטו, וכמובן מילת המפתח, שלצערנו רבים מאיתנו שנתנו ליופי החיצוני להשתלט עליהם (ועל היופי הפנימי) כבר לא מייחסים לה משמעות: דינמיקה.

כיף לכם ביחד? יש בכלל נושאי שיחה משותפים? יצא לכם לטייל בלילה שלובי זרועות לאורך השדרה, לשקוע בשיחה ארוכה ובלי ששמתם לב פתאום זרחה השמש? יצא לכם לריב? (בטוח שכן, אבל איך נפתרה המחלוקת?) וכמובן האם יש התרגשות בלתי מוסברת כשהמספר שלו או שלה מהבהב על צג הפלאפון?

אגב, אם חשבתם שפסחנו על כל הקטע הפיזי, טעות בידכם. מובן מאליו שיש משקל לא מבוטל בכל הקשור למשיכה גופנית, אבל קחו עצה קטנה בחינם: לפני שאתם צוללים למחוזות הפיזיים בעולם מלא פיתויים, תעצרו רגע, ובדקו האחד עם השנייה אם יש לכם התאמה זוגית.

יש לך שאלה? המומחים שלנו ישמחו לענות