הכרויות – רלוונטי תמיד

מאז ומתמיד היו דרכי הכרויות שונות בין גברים לנשים. פעם זה היה בשיטה המסורתית, הדודה מכירה מישהי שיש לה בת שיכולה להתאים לאחיין, והיה שידוך. פגישה אקראית גם היא הייתה דרך להכיר, אם כי רוב ההיכרויות למטרה רצינית היו קורות ביוזמה של צד שלישי. לאחר מכן קמו משרדי ההיכרויות והשידוכים, ואלו היו מכירים בין שני אנשים תמורת תשלום. בעולם בו אנו חיים עולם ההיכרויות השתנה לבלי היכר, כשהיום שולטים אתרי האינטרנט בתחום ואפשר לעשות את זה באופן עצמאי. לא צריך כבר את הדודה בשביל למצוא אהבה אמיתית.

הכרויות באינטרנט

בעולם בו אנו חיים רוב הדברים עובדים בצורה וירטואלית. אנו מוצאים שירותים אותם אנו מחפשים דרך האינטרנט, קונים הרבה דרך הרשת, וכן, גם מכירים בני זוג און ליין. ישנם היום אתרי הכרויות רבים, מהם מוכרים יותר ומוכרים פחות ומהם מוצלחים יותר ומוצלחים פחות, והיום אפילו ניתן להסתדר בלי האתרים הללו לחפש בני זוג ולעשות את זה דרך הרשתות החברתיות. הקלות והפשטות במציאת אדם פוטנציאלי בשבילנו, יחד עם קידמה טכנולוגית המאפשרת לנו לסנן את מי שאנו לא רוצים, הפכה את העולם הזה לנגיש יותר ופשוט הרבה יותר.

קדמה טכנולוגית

פעם המושג "פגישה עיוורת" היה שגור בפי כל צעיר וצעירה. מקבלים טלפון של מישהי או מישהו, משוחחים מעט בטלפון, קובעים פגישה ונפגשים בלי לדעת איך הצד השני נראה. היום אפשר לדעת כבר כמעט הכול על כל אחד עוד הרבה לפני שנפגשים איתו. איך הוא נראה, מי הם החברים שלו, מה התחביבים שלו ועוד פרטים רבים שניתן לקבל דרך האינטרנט ובעיקר דרך הרשתות החברתיות. יש כמובן יתרונות וחסרונות בדרך הכירות זו, כשהיתרון הוא שניתן לסנן מראש, והחיסרון בהתאם – יותר מידי אנשים אנו עלולים לסנן מבלי להכיר אותם בצורה רצינית.

העולם יתקיים תמיד על גברים ונשים ועל המפגש ביניהם, והיום יותר מתמיד קל לעשות את זה וגם מי שבעבר היה מתקשה בתחום יכול היום לעשות את זה בייתר קלות ולמצוא את מה שחיפש.

יש לך שאלה? המומחים שלנו ישמחו לענות